Kapat


Transfer 113 Defa Okundu 0

Beşiktaş’tan Cenk Tosun Açıklaması!

TRT Spor’a konuşan Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ Cenk Tosun transferi hakkında konuştu. Kocadağ: “Cenk Tosun Premier Lig’de, şartları da belli. Çok değer verdiğimiz bir oyuncu, ne olacağını göreceğiz.” dedi.

Cenk Tosun’un değerli bir oyuncu olduğunu söyleyen Emre Kocadağ, “Cenk Tosun Premier Lig’de oynuyor. Oradaki durum ve şartları belli. Bizim değer verdiğimiz bir Beşiktaşlı oyuncu. Şu an için öyle bir durum yok. İleride ne olur bilemiyorum” ifadelerini kullandı.

Kadroda fazla değişiklik planlamadıklarını da belirten yönetici, “Ayrılması söz konusu oyuncu yok. Çok bozmayı düşünmüyoruz, limitler var, onunla ilgili çalışmalar da var. En büyük transferimiz verim almadığımız oyuncuları kazanmak olacak. Laf olsun diye değil, bütçemize uygun transfer yaparız. Gelecek sezonun da planlamasını yapıyoruz” dedi.

TFF’nin VAR kayıtlarını açıklayamayacağını belirtmesi için de Kocadağ, “Fenerbahçe maçı sonrasında başvuru yaptık, MHK Başkanı aynı fikirde değiliz dedi. Kimsenin iyi niyetinden şüphemiz yok, güven ortamını yeniden sağlamak önemli. Bu sağlanırsa VAR kayıtlarına zaten gerek yok” diye konuştu.

İkinci devre hazırlıkları için Antalya’ya giden Beşiktaş, ilk antrenmanını yaptı. Teknik direktör Abdullah Avcı, idman öncesi oyuncuları ile konuştu. Sakatlıkları bulunan Burak, Roco, Douglas ve Dorukhan düz koşu yaptı. Antrenmanı sık sık durduran Avcı, oyuncularını daha hızlı paslaşmaları konusunda uyardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir