Kapat


Süper Lig 70 Defa Okundu 0

Cim Bom’da Luyindama sürprizi

Galatasaray’da son dakika gelişmesi! Devre arasında transfer operasyonu yapmaya hazırlanan Galatasaray’a, hiç hesapta olmayan bir teklif geldi. İngiliz medyasına göre Beşiktaş’ın Avrupa’daki rakibi Wolverhampton’ın 14 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Galatasaray’la anlaştığı ileri sürüldü.

Cim Bom’da Luyindama sürprizi… Sarı-Kırmızılı kulüp devre arasında transfer operasyonu yapmaya hazırlanırken, İngiliz medyasında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Beşiktaş’ın Avrupa Ligi’ndeki rakiplerinden Wolverhampton’ın 14 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Galatasaray’la anlaştığı ileri sürüldü. Finansal Fair-Play yaptırımları gereği, oyuncu satışı karşılığında transfer yapabilen Sarı-Kırmızılı kulübün bu teklifi kabul ettiği de iddialar arasında.

Şu sıralarda sakatlığı sebebiyle tedavisine devam edilen Luyindama ile sezon başında bir başka İngiliz kulübü Aston Villa ilgilenmişti. Luyindama’nın olası satışı halinde, Galatasaray’ın bir stoper transferi yapması gerekecek. Terim’in şimdiden bu doğrultuda bir aday listesi hazırladığı da gelen haberler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir