Kapat


Süper Lig 97 Defa Okundu 0

Hasan Ali Kaldırım’ın Tek Eksiyi Maç Kondisyonu!!!

Fenerbahçe’de sakatlıktan dönen Hasan Ali Kaldırım’ın, maç kondisyonu eksiği dışında hiçbir problemi kalmadı.

Fenerbahçe’de sakatlıktan dönen Hasan Ali Kaldırım’ın, maç kondisyonu eksiği dışında hiçbir problemi kalmadı. Tecrübeli sol bekin antrenmanlarda hayli güçlü gözüktüğü, fiziksel seviyesinde sıkıntı bulunmadığı bildirildi. Ancak oyuncunun henüz 90 dakikayı çıkaracak maç kondisyonuna sahip olmadığı bildirildi.

Hasan’ın kondisyon seviyesinin 60 dakika civarında olduğu, ancak buna rağmen Denizlispor maçında 11 başlayacağı kaydedildi.

Fenerbahçe’de Emre ve Dirar’ın ardından Max Kruse’nin sakatlığı can sıktı. Pazartesi akşamı yapılan antrenmanda kasığında ağrı hisseden ve takımdan ayrılan Kruse, o günden bu yana henüz geri dönemedi. Ağrılarının devam etmesi nedeniyle salonda özel program uygulanan Kruse’nin pazar günü sahada olması zor görünüyor. Alman futbolcunun en iyi ihtimalle Denizli kafilesinde yer alacağı ancak yedek soyunabileceği bildirildi. Bu gelişmenin ardından teknik direktör Ersun Yanal planlarını değiştirdi. Tecrübeli teknik adam orta alanda Luiz Gustavo’nun yanında Ozan Tufan’ı kullanacak. Forvet Vedat Muriqi’nin arkasında ise Miha Zajc görev yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir