Kapat


Avrupa'dan Haberler 189 Defa Okundu 0

Mesut Özil’den Son Dakika itiraflar!

Arsenal’da bu sezon yalnızca iki maçta forma şansı bulabilen ve adı uzun bir süredir Fenerbahçe’nin transfer gündemini meşgul eden Mesut Özil, Ada basınına verdiği röportajda hem geleceği hem de geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la fotoğraf çektirmesinin ardından maruz kaldığı ırkçı saldırılarla ilgili gündem yaratan açıklamalarda bulundu.

Arsenal‘da bu sezon yalnızca iki maçta forma şansı bulabilen ve adı uzun bir süredir Fenerbahçe‘nin transfer gündemini meşgul eden Mesut Özil, Ada basınına verdiği röportajda hem geleceği hem de geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘la fotoğraf çektirmesinin ardından maruz kaldığı ırkçı saldırılarla ilgili gündem yaratan açıklamalarda bulundu. The Athletic adlı internet sitesine konuşan 30 yaşındaki Türk asıllı Alman futbolcu şunları kaydetti:

“Arsenal’da kalacağım”

Arsenal’dan ayrılmayı düşünmüyorum. 2021 yazına kadar sözleşmem var ve bu tarihe kadar takımda kalmaya devam edeceğim. Kulübümle yeni mukavele imzalamadan önce çok düşünmüş ve kendi kendime bunun kariyerimdeki en önemli kararlardan biri olduğunu söylemiştim. Dolayısıyla Arsenal’da yalnızca bir-iki yıl daha kalmayı değil, geleceğimi kulübe adamayı istiyorum. Zaten yönetimin de niyeti bu yönde.

Futbol kariyerinizde zaman zaman zorlu süreçlerden geçebilirsiniz. Ben de şu an bunu yaşıyorum. Ancak bu, kaçıp gitmek için bir sebep değil ve ben de hiçbir yere gitmiyorum. Sonuç olarak en az 2021’e kadar buradayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir