Diğer Haberler

1.Lig’de Ali Akman değer kaybetti – Emirhan Topçu ve Yunus Emre Çift değer kazandılar

Yapılan yeni piyasa değeri değişiklikleriyle birlikte Süper Lig’e yükselen Samsunspor, Çaykur Rizespor ve Pendikspor takımlarının birçok futbolcusunun piyasa değerleri arttı.

Ferdi’nin vefası, Fenerbahçe’yi çok mutlu etti

Fenerbahçe’de genç yetenek Ferdi Kadıoğlu ile ilgili heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Milli futbolcu için büyük transfer teklifleri gelirken, Ferdi’nin verdiği cevap sarı lacivertli yöneticileri oldukça mutlu etti.

Genç yetenek Ferdi Kadıoğlu, NEC Nijmegen’den transfer edildiği Fenerbahçe’de çok yönlü ve istikrarlı bir performans sergileyerek kendini kanıtladı. Bu durum da çeşitli kulüplerin dikkatini çekti ve birçok transfer teklifi geldi. Hatta teklifler, Ferdi’nin serbest kalma bedeline yaklaşacak seviyelere ulaştı.

Ferdi Kadıoğlu’na yönelik resmi teklifler sezon sonunda gelmeye başladı. Özellikle Newcastle United ve Napoli, tekliflerini artırarak Fenerbahçe’yi ikna etmeye çalıştı. Everton’ın teklifi düşük kaldı ancak Napoli ve Newcastle’ın teklifleri 20 milyon euro seviyesine ulaştı. Napoli, net 17 milyon euro teklif ederken, bonuslarla birlikte bu rakam 20 milyon euroya yükseldi. Newcastle da benzer bir teklif sunarak kapıyı çaldı. Ancak Fenerbahçe, Ferdi’nin serbest kalma bedeli olan 25 milyon euroyu ileterek bu teklifleri geri çevirdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ferdi Kadıoğlu ve babasıyla görüşerek bu teklifleri iletti ve düşüncelerini sordu. Ferdi Kadıoğlu ve babası, verdikleri cevaplarla Ali Koç’u oldukça mutlu etti.

Ferdi Kadıoğlu, Başkan Koç’a, “Başkanım, Fenerbahçe’nin gelişimimdeki katkısı büyük. Sizin kararınız benim için önemli. Eğer kulübün bu paraya ihtiyacı varsa ayrılmak isteyebilirim. Ancak kalıp mücadelemi sürdürmek isterseniz, burada kalmaya hazırım. Her kararı kulübümle birlikte almak isterim. Son söz sizin, Başkanım.” şeklinde cevap verdi.

Ferdi Kadıoğlu’nun bu olgun ve takımına bağlı cevabı, Fenerbahçe yönetimini memnun etti. Kulüp, genç yeteneği gelecekteki başarıları için büyük umutlarla korumaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu