Süper Lig

63 milyon Euro’ya gitmişti, Aslan oluyor…

Seferovic’in ayrılığı sonrası golcü arayışına hız veren Galatasaray, Luka Jovic için harekete geçti.

Sırbistan’da yeteneklerini ortaya koyduktan sonra 6.6 milyon Euro’ya Benfica’ya transfer olan, ardından 22 milyon Euro’ya Frankfurt’a imza atan Jovic, Bundesliga’daki müthiş performansıyla 63 milyon Euro karşılığında Real Madrid’in yolunu tuttu.

SIKI BİR GALATASARAY TAKİPÇİSİ

Luka Jovic aynı zamanda sıkı bir Galatasaray takipçisi. Uzun süredir sosyal medya hesaplarından Galatasaray’ı takip eden 25 yaşındaki santrfor, zaman zaman Sarı-Kırmızılı kulüple ilgili paylaşımları beğenmesiyle dikkat çekti. Galatasaray taraftarı da Jovic’le Cim Bom’un adı anılır anılmaz oyuncunun sosyal medya hesaplarına hücum etti. Dev transfer için Sarı-Kırmızılı taraftarlar şimdiden seferber olmuş durumda.

BİR TAŞLA İKİ KUŞ

İtalyan gazetecilerin duyurduğu bu flörtte en dikkat çeken detaylardan biri de Galatasaray’da gözden çıkarılan Haris Seferovic ile Luka Jovic’in aynı menajerlik şirketine bağlı olması.

Yönetim, forvet transferinde Seferovic’in mukavelesini feshetme sürecini bekliyordu. Sarı Kırmızılılar bu hamleyle birlikte bir taşla iki kuş birden vurabilecek. Luka Jovic görüşmelerinde önümüzdeki birkaç günün çok kritik olduğu belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu