Diğer Haberler

“9 senelik hasret bitti”

Sporda günün öne çıkan gazete manşetleri…

Fenerbahçe’de Jorge Jesus dönemi sona ermiş ve gözler yeni teknik direktör adaylarına çevrilmiş durumda. Yönetimin, yeni hoca arayışları kapsamında 3 ismi ön plana çıkardığı belirtiliyor.

Jorge Jesus’un ayrılığından önce yönetim, yeni teknik adam için çalışmalara başlamıştı ve kimin geleceği büyük bir merak konusu haline gelmişti.

Adana Demirspor’da başarılı bir sezon geçiren Vincenzo Montella, öncelikli adaylar arasında yer alan tek yabancı isim olarak öne çıkıyor. Akdeniz ekibinin başkanı Murat Sancak, İtalyan teknik adamın Fenerbahçe ile görüşmek istemesi halinde izin vereceklerini belirtmişti.

Yerli teknik direktör adayları arasında ise Abdullah Avcı ve Sergen Yalçın öne çıkıyor. Abdullah Avcı daha önce de gündeme gelmiş ancak Başakşehir ile kaçırılan şampiyonluğun ardından listeden düşmüştü. Tecrübeli çalıştırıcı, geçtiğimiz sezon Trabzonspor ile şampiyonluk yaşadı.

Sergen Yalçın ise Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra bu sezonu dinlenerek geçirdi. Başarılı teknik adamın Fenerbahçe’yi çok istediği iddia ediliyor.

Fenerbahçe yönetimi, yeni teknik direktör konusunda titiz bir çalışma yürütmekte ve en uygun ismi seçmek için çaba harcamaktadır. Taraftarlar da merakla yeni hocanın kim olacağını beklemektedir. Yakın zamanda Fenerbahçe’nin bu konuda bir karar açıklaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu