Süper Lig

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın rakibi Hollanda

A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Milletler Ligi’nin ikinci hafta ilk maçında (14 Haziran) Hollanda’yla mücadele edecek.

Yunus Akgün’ün yerine o isim…

Galatasaray, yeni sezon ve Şampiyonlar Ligi için güçlü bir kadro oluşturmak amacıyla transfer çalışmalarına başladı. Farklı bölgeler için alternatif oyuncular arayan Aslan, Yunus Akgün’ün yerine düşündüğü bir ismi transfer listesine ekledi ve bu konuda adımlar atmaya başladı.

Galatasaray, yerli oyuncu rotasyonuna takviye yapma ihtiyacı doğrultusunda Adana Demirspor’dan Yusuf Sarı için harekete geçti. 31 lig maçında forma şansı bulan ve 5 gol ile 6 asistlik katkı sağlayan sağ kanat oyuncusu, Yunus Akgün’ün alternatif seçeneği olarak düşünülüyor.

Yusuf Sarı, Adana Demirspor ile 2 yıllık bir sözleşmeye sahip olup, Galatasaray’da oynamak için sıcak bir bakış açısına sahiptir. Ancak transferin gerçekleşmesi için iki kulübün anlaşmasını beklemektedir.

Galatasaray yönetimi, kadronun gücünü artırmak ve farklı bölgelerdeki oyuncu seçeneklerini çeşitlendirmek için transfer çalışmalarına hız vermiştir. Yusuf Sarı’nın Yunus Akgün’ün takımdan ayrılması durumunda ilk hedef olması beklenmektedir. Galatasaray, transfer sürecinde gerekli adımları atarak kadrosunu güçlendirme yolunda kararlılıkla ilerlemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu