Milli Takım

A Milli Takım Avrupa Şampiyonası Kadrosunda Kimler Var? Sürprizler Var Mı?

Ülkemizin Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Takım kadrosu açıklandı. Milli takım kadrosunda kimler var, hangi oyuncular yer alıyor?
Türkiye’nin Almanya’da düzenlenecek EURO 2024’te sahne alacak A Milli Futbol Takımı geniş kadrosu duyuruldu. Kadroda kaleciler arasında Altay Bayındır, Doğan Alemdar, Mert Günok ve Uğurcan Çakır yer aldı.
Defans oyuncuları olarak Zeki Çelik, Mert Müldür, Ahmetcan Kaplan, Abdülkerim Bardakcı, Çağlar Söyüncü, Merih Demiral, Ozan Kabak, Samet Akaydin, Ferdi Kadıoğlu ve Cenk Özkacar bulunuyor. Orta saha futbolcuları arasında Berat Özdemir, Hakan Çalhanoğlu, Can Uzun, İsmail Yüksek, Kaan Ayhan, Okay Yokuşlu, Orkun Kökçü ve Salih Özcan kadroda yer alıyor.
FORVETTE YILDIZLAR GEÇİDİ
Hücum bölgesinde ise Montella’nın tercihleri Abdülkadir Ömür, İrfan Can Kahveci, Yunus Akgün, Kenan Yıldız, Kerem Aktürkoğlu, Arda Güler, Barış Alper Yılmaz, Oğuz Aydın, Bertuğ Yıldırım, Cenk Tosun, Enes Ünal, Semih Kılıçsoy ve Yusuf Yazıcı oldu.
Montella’nın yaptığı tercihler, futbolseverlerin dikkatini çekti. Önümüzdeki günlerde bu tercihler hakkında çok yorumlar yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu