Genel

Abdurrahim Albayrak:Hoş olmadı!

Abdurrahim Albayrak’ın açıklamaları;

“İyi hazırlanmıştık. Çok da güzel pozisyonlara girdik ama atamadık. Son dakikada bile yakaladığımız pozisyonu gole çevirsek berabere biterdi.

“Real Madrid ile oynadığımızı unutmamalıyız. Bizim de çok iyi oyuncularımız var ama PSG’den sonra Real Madrid’e de yenildik. Çok üzgünüm. Taraftarlarımızın futbolcularımıza gösterdiği tepkiye çok üzüldüm. Bu oyuncular bizi 2 yıl şampiyon yaptı.”

“Bu oyuncuların aileleri bizimle birlikte oturuyor. Stattan çıktılar, gittim onları aldım, geri getirdim. Taraftarları ne kadar sevdiğimi onlar çok iyi biliyor. Bugün rakibimiz Real Madrid’di. Real Madrid’e 1-0 mağlup olduk diye oyuncularımıza bu tepki hoş olmadı.”

“Bu oyuncular bizi şampiyon yaptılar. Bir olacağız, birlik olacağız, hep birlikte güzel günler yaşayacağız.”

“Falcao’nun sakatlığı var. Kısa sürede sakatlığı atlatacak. Beşiktaş maçına yetişir mi, buna hocamız karar verecek. Belhanda çok üzgündü. Aldım onu sahaya geri getirdim. Bizim önemli bir oyuncumuz. Sakatlıktan yeni çıktı. Fedakarlık da yapıyor.”

“Galatasaray formasını giyen tüm oyuncular değerlidir. Sakın olalım dolduruşa gelmeyelim. Bu oyuncular bizim değerlerimizdir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu