Diğer Haberler

Adriyatik Ligi’nde Şampiyon, Kızılyıldız’ı Deviren Partizan!

Adriyatik Ligi finallerinin 5. maçında Partizan, Kızılyıldız’ı ağırladı.

Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkan adaylığını açıkladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Olağan Mali Genel Kurul’da kendisini hedef alan sözleri sonrasında, eski başkan Aziz Yıldırım basının karşısına çıktı ve adaylık açıklamasında bulundu. Yıldırım, basın toplantısına Şekip Mosturoğlu ile birlikte katıldı ve Mahmut Uslu da toplantıda hazır bulundu.

Aziz Yıldırım’ın açıklamaları şu şekildeydi: “Her ne kadar istemesek de, böyle basın toplantıları düzenlemek zorunda kalıyoruz. Ben 5 yıl önceki kongreden sonra Fenerbahçe ile ilişkimi keserek yeni bir hayat kurmaya başladım. Siz beni rahat bırakmıyorsunuz. Ben emekli oldum.”

“Fenerbahçe başkansız kalmaz. Ali Koç’a tavsiyem, güven oyu almak için acilen bir kongre yapmasıdır. 2024 seçimleri için adaylar çıkmalıdır. En uygun adayı camia destekleyecektir. Biz, Fenerbahçe camiasının bireyleri olarak da destekleyeceğiz. Benden başka kimse yok diye yürümek yanlıştır.”

“Aday çıkarsa kongre yaparım diye tehdit edilemez. Bu camia o kadar büyüktür ki, bu büyüklüğü hiç beklemediğiniz bir anda gösterebilir. Ali Bey, ya bir kongre yap ya da bu konuyu kapat. Aday çıkarsa yaparım diyerek hem Fenerbahçe’yi küçültüyorsun hem de kendini. Camiayı zorlama. Hiç kimse çıkmazsa, ben adayım. Bunu böyle bil.”

“Bizim için asıl olan Fenerbahçe’dir. Şahıslar değildir. Ali Koç değildir, Aziz Yıldırım değildir. Fenerbahçe’nin büyüklüğüdür, ona zarar gelmemesidir.”

Aziz Yıldırım’ın bu açıklamalarıyla birlikte Fenerbahçe’de gelecek dönem için başkanlık yarışı gündeme gelirken, camianın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu