Diğer Haberler

Alex De Souza İle Yollar Ayrılıyor!

Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Alex De Souza için teknik direktörlük kariyeri pek de yolunda gitmiyor. Brezilya Serie B (2. Lig) takımlarından Avai’yi çalıştıran Alex, görevinden alınma tehlikesiyle karşı karşıya.

Goal Brezilya’nın haberine göre, Serie B’nin üçüncü haftasında Criciuma’ya 1-0 yenilen Avai’de yönetim, kötü gidişin sorumlusu olarak Alex De Souza’yı göstermek üzere harekete geçti. Yönetim kurulu, takımın bu sezonki performansından rahatsızlık duyduğunu ve Alex De Souza ile yolların ayrılabileceğini değerlendirecek.

17 maçta sadece 6 galibiyet elde edebilen Avai, bu sezon pek de iyi bir performans sergileyemedi. Alex De Souza, teknik direktörlük kariyerine Sao Paulo U20 takımıyla başladıktan sonra 1 Ocak 2023’ten bu yana Avai’yi çalıştırıyordu.

Türk futbolseverler, bir dönem Fenerbahçe’de büyük başarılar elde eden Alex De Souza’nın geleceği konusunda meraklı. Futbolseverler, Brezilyalı efsanenin ilerleyen dönemde Süper Lig’de bir takım çalıştırıp çalıştırmayacağı konusunda da spekülasyonlar yapıyor. Ancak şimdilik Alex De Souza, Avai’de görevine devam etme konusunda belirsizlik içinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu