Diğer Haberler

Ali Koç Resmen Açıkladı! Arda Güler Fenerbahçe’de kalmayacak

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Arda Güler hakkındaki soruya cevap vererek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Koç, milyonlarca Fenerbahçe taraftarının Arda’yı bağrına bastığını ve deplasmanlarda da büyük bir sempatiye sahip olduğunu ifade etti. Sürecin henüz sonuçlanmadığını belirten Koç, milyonlara süreci detaylı bir şekilde anlatma sorumluluğu olduğunu ve bunun hak ettikleri bir bilgi olduğunu vurguladı.

Ali Koç, Arda Güler’in büyük bir ilgi görmesinin Türk futbolu için gurur verici olduğunu söyledi. Arda’nın geleceğinin nasıl şekilleneceğini zamanla göreceğimizi belirten Koç, genç oyuncuların yurt dışına gönderildiğini ancak birçoğunun geri döndüğünü ifade etti. Her ne olursa olsun, Arda’nın yapacağı her şeyde ona başarılar diledi ve en hayırlısının olmasını temenni etti.

Başkan Koç, net bir şekilde belirttiği üzere Arda Güler’in Fenerbahçe’de kalmak istemediğini söyledi. Fenerbahçe’ye kalma imkanı yaratan tekliflerin olduğunu ve bu tekliflere saygı duyulması gerektiğini belirtti. Arda’nın ayrılık sürecinin netleştikten sonra gerekli açıklamaların yapılacağını ifade eden Koç, gelecek sezon Arda’nın Fenerbahçe’de olmayacağını açıkladı.

Ali Koç’un bu açıklamalarıyla birlikte Arda Güler’in Fenerbahçe’den ayrılma kararı kesinlik kazanmış oldu. Fenerbahçe camiası ve taraftarları, Arda’nın geleceğiyle ilgili gelişmeleri merakla beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu