Diğer Haberler

Ali Koç, Taraftarlara Seslendi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kayserisor galibiyeti sonrası Maxi Gomez ve Michy Batshuayi transferleri üzerinden çıkan haberler hakkında taraftarına seslendi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yukatel Kayserispor galibiyeti sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

Ali Koç açıklamasında, “Avrupa’da oynuyoruz, burada çalınan faullerin yarısı orada çalınmıyor. Oyun sürekli duruyor. Crespo’yu resmen ezdiler bugün, bir tanesi kart görmedi. Hakemlerin oyun akışını biraz daha hızlandırmaları lazım.” dedi.

Başkan sözlerinin devamında, “TFF ve Galatasaray’a yapılan saldırıları meczup kişiler tarafından yapılan, tekrarlanmayacak olaylar olarak görmek istiyorum. Bir an önce açığa çıkmalı. Devletimiz çok kısa sürede suçluları buldu. Ancak bize yapılan saldırı hala faili meçhul. Türkiye’ye yakışmıyor.” açıklamasında bulundu.

Başkan Koç, “Yurt dışından bugün geldim. Bazı gazeteler alaycı bir şekilde ele almışlar; ‘Fırsat transferi buymuş.’ Yok Trabzonspor’un bizimle ilgili paylaşımları… Weghorst da bize önerildi, hocanın profiline uymadı. Maxi Gomez de bize önerildi. Salı günü almayacağımızı söyledik.” sözlerini sarf etti.

Ali Koç, “Trabzonspor’un Maxi Gomez’i bizim arzumuza rağmen aldığı konusu, Trabzonspor’un 8 şampiyonluğu ne kadar gerçekse, bu da o kadar gerçektir.” dedi.

Batshuayi hakkında konuşan Koç, “Batshuayi, hocamızın verdiği üç profilden biriydi. Üç ay önce Batshuayi’nin fiyatı bu muydu? Yok Nottingham evrakları yetiştirememiş… Fenerbahçe taraftarı uyanın artık.” açıklamasında bulundu.

Hakemler hakkında konuşan Ali Koç, “Trabzonspor maçında iki penaltının verilmediği söyleniyor, izlemedim. İlk dört haftada hakem kararları sıkıntılı. Daha fazla girmek istemiyorum. Adil yönetim ve standart olsun. Maçın oynama süreleri uzun olsun. Her şeye düdük çalınmasın. Anadolu takımları sürekli yerde.” sözlerini sarf etti.

Beşiktaş’ın forveti Weghorst hakkında konuşan Koç, “Weghorst bize önerilmişti. Hocanın profiline uymadı. Maxi Gomez bize önerildi. Geçen hafta anlaştık. Valencia 48 saat süre verdi. 48 saat dolunca hocamızı ikna edemedik. Salı günü dedik ki, devam etmeyeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu