Diğer Haberler

Ali Koç’a şok tepki!

Süper Lig’de şampiyonluk yarışında geride kalan Fenerbahçe, Avrupa Ligi’nden de elendi. 2-0’ın rövanşında Sevilla’ya 1-0 yenilen Sarı-Lacivertliler, maç sonrası taraftarların tepkisine neden oldu. Maçın ardından binlerce Fenerbahçe taraftarı Başkan Ali Koç ve yönetimine yönelik tepkilerini gösterdi.

Karşılaşma 1-0 sonuçlanırken Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi’ne veda etmesi taraftarları hayal kırıklığına uğrattı. Taraftarlar, Başkan Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri için istifa çağrısında bulunarak tepkilerini dile getirdi.

Başkan Ali Koç ve yönetim kurulu üyelerinin duruma oldukça şaşırdıkları gözlendi. Fenerbahçe, Avrupa Ligi’ndeki bu sonuçla birlikte hedeflerinden uzaklaşmış oldu ve sadece Süper Lig’de şampiyonluk için mücadele edecek.

Fenerbahçe, son yıllarda yaşadığı sportif başarısızlıklar ve mali sıkıntılar nedeniyle taraftarlarının eleştirilerine maruz kalmaktadır. Ali Koç ve yönetim kurulu, takımın geleceği için çözüm üretmeye çalışırken, taraftarlar da takımlarının başarısı için mücadele edilmesini bekliyorlar. Fenerbahçe’nin önümüzdeki günlerde alacağı kararlar, takımın geleceği açısından kritik bir öneme sahip olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu