Diğer Haberler

Ali Koç’un gizli teklifi ortaya çıktı!

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, A Spor’da katıldığı programda açıklamalarda bulundu.

Adana Demirspor Murat Sancak, Aspor’da çarpıcı açıklamalar yaptı. Murat Sancak, Sion’a transfer olan Balotelli, Fenerbahçe’nin kadrosuna kattığı Batshuayi ve Galatasaray’ın ilgilendiği İcardi hakkında konuştu.

“GALATASARAY BUGÜN AÇIKLAYACAK”

Sancak, Galatasaray’ın gündeminde olan Mauro Icardi transfer hakkında, “Galatasaray bugün açıklayacak herhalde Mauro Icardi’yi almış çok özel oyuncular bunlar.” dedi.

BATSHUAYI AÇIKLAMASI

Teknik direktör Montella’nın Batshuayi’yi istediğini söyleyen Murat Sancak, “Montella, Michy Batshuayi’yi istemişti. Sezon başında bize ‘Eğer alabilirsek iyi olur’ demişti. Bizden 6 milyon Euro istemişlerdi. Eğer Fenerbahçe 3 milyon Euro’ya aldıysa başarılı bir iş yapmış demektir.” ifadelerini kullandı.

“DZYUBA, FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞMÜŞ”

“Dzyuba çok özel bir oyuncu.” diyen Sancak, “4 aydır ayağına top değmemiş. Sadece 2 gün kampta yer aldı. O yüzden zamana ihtiyacı var. Bizden önce Fenerbahçe’yle görüşmüş. Oraya gitme durumu vardı.” şeklinde konuştu.

“ALİ KOÇ BALOTELLİ İÇİN ARADI”

Ali Koç, Mario Balotelli ile ilgili aradı ‘Ne düşünüyorsun?’ demişti. Ben de ‘Başkanım, size yaramaz. Onu yönetmek için beni de almalısınız’ demiştim. Fenerbahçe ve Galatasaray benden Mario’yu direk istemedi. İsteseler verirdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu