Diğer Haberler

Altay Bayındır İmzayı Attı!

Fenerbahçe Futbol Kulübü, Altay Bayındır ile yeni sözleşme imzaladığını açıkladı. Kaleci Altay Bayındır’ın sözleşmesi sezon sonunda sona erecekti, ancak Fenerbahçe ile uzun süren görüşmelerin ardından 24 yaşındaki oyuncuyla yeni bir anlaşma sağlandı. Yapılan açıklamada, Altay Bayındır ile 4 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

Altay Bayındır, 2019 yılında Ankaragücü’nden transfer edilmişti ve o zamandan beri Fenerbahçe forması giyiyordu. Kendisine kaptanlık da verilen genç kalecinin duruşu ve bağlılığı kulüp tarafından takdirle karşılanıyor. Kulüp açıklamasında, “Altay Bayındır’ın Fenerbahçemize olan aidiyetiyle ve duruşuyla örnek bir oyuncu olduğunu düşünüyoruz” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca, Altay Bayındır’ın Türkiye A Milli Futbol Takımı forması da giydiği belirtildi. Yapılan anlaşmaya göre, Altay Bayındır, Fenerbahçe formasını 2026-2027 sezonu sonuna kadar giyecek.

Fenerbahçe Futbol Kulübü, Altay Bayındır’ın başarılı performanslarıyla kulübün efsane isimlerinden biri olacağına inandıklarını ifade ederken, genç kaleciye kulüp çatısı altında ve hedefleri doğrultusunda başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu