Diğer Haberler

Arda Güler ve Ferdi Kadıoğlu imzayı atıyor!

Fenerbahçe’nin genç yıldızları Arda Güler ve Ferdi Kadıoğlu, dünya devleri Napoli ve Newcastle United’ın transfer listesine girdi.

İtalyan ekibi Napoli’nin, Fenerbahçe ile iyi ilişkilerini kullanarak Arda ve Ferdi için transfer görüşmesi yapmak üzere Dubai’ye gideceği belirtiliyor. Napoli, daha önce de Eljif Elmas ve Kim Min-Jae’yi rekor bonservis bedelleri ödeyerek transfer etmişti. Fenerbahçe, Napoli’nin tekliflerini değerlendirme kararı aldı.

Özellikle Arda Güler için İngiliz Premier Lig ekibi Newcastle United’ın da talip olduğu belirtiliyor. Ancak Arda için sadece Newcastle United’ın değil, Napoli, Ajax ve Barcelona’nın da temsilcileri ile görüştüğü ifade ediliyor. Arda’nın ailesiyle bir araya geleceği Dubai’de Newcastle United yetkililerinin olacağı da iddialar arasında.

REKOR GELİR: 45 MİLYON EURO

Newcastle United’ın Ferdi Kadıoğlu ve Arda Güler için 45 milyon euroyu gözden çıkardığı da öne sürülen iddialar arasında. Ancak Fenerbahçe yönetimi, genç yıldızlarının geleceği ile ilgili bir yol haritası belirlemek üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Arda Güler’in 18 yaşında, Ferdi Kadıoğlu’nun ise 23 yaşında olduğu ve Ferdi’nin AB vatandaşlığı avantajına sahip olduğu da haberde yer alan bilgiler arasında. Napoli’nin transfer yapmak için Fenerbahçe ile iyi ilişkilerini kullanacağı ve Dubai’de transfer görüşmeleri yapacağına dair iddiaların gerçekliği önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu