Diğer Haberler

Arda Güler’in Sözleşmesi Uzatıldı!

Fenerbahçe’nin geleceğin umut vaat eden oyuncusu Arda Güler, kulüple olan sözleşmesini yenileme kararı aldı. Fenerbahçe, Türkiye Futbol Federasyonu’na yaptığı bildiride genç yıldızın sözleşmesini 2025 yılına kadar uzattığını duyurdu.

Bu yeni sözleşmede, Arda Güler’in serbest kalma maddesi konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Daha önce sözleşmesinde yer alan “1500 dakika oynamazsa 5 milyon euro’ya” serbest kalır maddesi, genç yeteneğin Avrupa’nın önemli kulüpleri olan Barcelona, PSG, Napoli, Borussia Dortmund ve Leipzig’in dikkatini çekmişti.

18 yaşındaki Arda Güler, bu sezon Fenerbahçe formasıyla 32 resmi maça çıkarken 6 gol atma başarısı gösterdi ve 5 asist yaparak takımına katkı sağladı. Yeni sözleşmesi, 1 Haziran 2023 ile 31 Mayıs 2025 tarihlerini kapsayacak şekilde düzenlendi.

Fenerbahçe, Arda Güler’in yeteneklerine ve potansiyeline büyük güven duyduğunu belirtirken, genç oyuncunun uzun süre takımda kalmasını hedefliyor. Taraftarlar da bu haberle birlikte geleceğe dair umutlarını daha da artırmış durumda. Arda Güler’in gelişimini sürdürerek, Fenerbahçe’nin başarısına önemli katkılar sağlaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu