Süper Lig

Arsenal’ın Sacha Boey Israrı Sürüyor!

Galatasaray’ın başarısında büyük katkısı olan Sacha Boey ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. İngiliz devi Arsenal, 22 yaşındaki sağ bek için Galatasaray’a bir teklifte bulunduğu bildirildi. Arsenal’in teklifinin, bonuslarla birlikte 20 milyon euroyu bulduğu ve Galatasaray’ın istediği rakamın ise 25 milyon euro civarında olduğu belirtiliyor.

Sarı-Kırmızılı kulübün temsilcisi Erden Timur’un da görüşmelerde yer aldığı ifade edildi. Sacha Boey’in Premier Lig’de oynamayı arzuladığı ve Arsenal’in teklifine olumlu baktığı belirtiliyor. Boey, 22 yaşında ve 1.78 boyunda olup, Galatasaray ile 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunmaktadır.

Fransız sağ bek, bu sezon Galatasaray formasıyla 33 resmi maçta görev aldı, 1 gol attı ve 4 asist yaparak takıma katkı sağladı.

Arsenal’in Sacha Boey için yaptığı teklifin 20 milyon euro olduğu ve Galatasaray’ın ise 25 milyon euro istediği belirtilse de, kulüpler arasında henüz anlaşma sağlanmadı. Transfer sürecinin nasıl ilerleyeceği ve Sacha Boey’in geleceği hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi ortaya çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu