Süper Lig

Aslan’da Okan yolcu! Yerine o isim geliyor

Galatasaray, sözleşmesi sona erecek Okan Kocuk’la yollarını ayırmayı planlıyor ve onun yerine Karagümrük’e kiraladığı Batuhan Şen’i takıma geri çağırmayı planlıyor. Okan Kocuk, Muslera’nın yedek kalecisi olarak beklemekte ve zaman zaman yaptığı hatalarla eleştirilmekteydi. Sarı-Kırmızılı takım, Batuhan Şen’in performansından memnun kalmıştı ve 24 yaşındaki genç kalecinin gelecek sezon takımın ikinci kalecisi olması bekleniyor.

Karagümrük’te Viviano’nun yerine forma giymeye başlayan Batuhan, Pirlo’nun değişilmezleri arasında yer alıyor ve gelecekte başarılı bir kariyerin kapılarını aralamış durumda. Genç kaleci, sezon başında Fanatik’e yaptığı açıklamada, “8 yaşında Galatasaray altyapısına giren bir çocuğun en büyük hayali Galatasaray’da forma giymektir. Avrupa’ya da elbette gitmek, forma giymek isterim ama dediğim gibi ilk hedefim hep Galatasaray.” ifadelerini kullanarak Sarı-Kırmızılı takımda forma giymenin hayalini kurduğunu belirtmişti.

Galatasaray’ın, Batuhan Şen’i takıma geri çağırmasıyla birlikte, genç kalecinin Muslera’nın yerini almasının zor olduğu ancak önemli bir yedek kaleci olarak takıma katkı sağlayabileceği düşünülüyor. Takımın başarısı için iyi bir yedek kaleciye ihtiyaç duyulduğu açıkça görülürken, Batuhan Şen’in performansının gelecek sezon nasıl olacağı merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu