Diğer Haberler

Aykut Kocaman’dan Fenerbahçe açıklaması geldi!

Fenerbahçe’nin eski teknik direktörlerinden Aykut Kocaman, “Ben bu denklemin içinde asla olmadım ve olmayacağım da.” açıklamasını yaptı.

Aykut Kocaman, Sports Digitale YouTube kanalında verdiği özel röportajda Fenerbahçe’nin yeni teknik direktör arayışlarıyla ilgili konuştu. Adının yeniden gündeme gelmesi üzerine deneyimli teknik adam, “Ben bu denklemin içinde olmayacağım” ifadesini kullandı.

Aykut Kocaman, “Fenerbahçe’nin antrenörünün ayrılacağı gün, antrenör arayışı sırasında, böyle bir döneme denk geldi konuşmalarımız. Ben bu denklemin içinde asla olmadım ve olmayacağım da. Bunu söylüyorum.” şeklinde konuştu.

Daha önce 2010-2013 ve 2017-2018 dönemlerinde Fenerbahçe’de teknik direktör olarak görev yapan Aykut Kocaman, bu açıklamasıyla Fenerbahçe’nin yeni teknik direktör arayışlarında kendisinin yer almayacağını vurguladı.

Aykut Kocaman’ın bu net ifadeleri, Fenerbahçe taraftarları ve futbol camiasında dikkatle karşılandı. Tecrübeli teknik adamın daha önceki dönemlerde elde ettiği başarılar ve Fenerbahçe ile olan ilişkisi göz önüne alındığında, adının yeniden gündeme gelmesi bekleniyordu. Ancak Aykut Kocaman, kendisinin Fenerbahçe’nin teknik direktör arayışlarında yer almadığını belirterek, bu spekülasyonları sonlandırdı.

Fenerbahçe yönetimi, Aykut Kocaman’ın açıklamalarının ardından teknik direktör arayışlarını sürdürecektir. Taraftarlar ise merakla yeni teknik direktörün kim olacağını ve takımın gelecekteki performansını görmeyi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu