Diğer Haberler

Beşiktaş derbisi sonrası biletleri kesildi

Fenerbahçe’nin iyi başlayan sezonu, son dönemde yaşanan sert düşüş ve Beşiktaş’a karşı alınan 4-2’lik yenilgi ile taraftarların tepkisini çekti. Bu durum, Başkan Ali Koç ve yönetimini istifaya çağırdı. Ancak Koç, Jorge Jesus ile yaptığı görüşme sonrasında yola devam kararı aldı.

Bu görüşmeler sonucunda, Fenerbahçe’nin 6 oyuncusu ile yollarını ayırma kararı alındı. Bu hamle, Beşiktaş derbisinden sonra büyük bir kıyım olarak nitelendirildi.

Dünya Kupası arasından sonra liderliği Galatasaray’a kaptıran Fenerbahçe, sezon başında büyük umutlarla Jorge Jesus yönetiminde yola çıktı. Ancak yaşanan hayal kırıklıkları, takımın ve taraftarların arasını giderek açtı.

Ali Koç ve yönetiminin, Jorge Jesus ile gerçekleştirdiği görüşme sonrasında yola devam kararı alması, Fenerbahçe camiasında büyük bir merak konusu haline geldi.

Akşam gazetesinin haberine göre, derbinin ardından Ali Koç ve yönetimi, tam 6 oyuncuyla yollarını ayırmayı planlıyor. Fenerbahçe’nin bu hamlesi, takımın geleceği ve hedefleri konusunda merak uyandırdı. Camia, alınacak kararlar ve transfer hamleleriyle ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye devam edecek.

İşte Fenerbahçe’nin yolları ayıracağı 6 oyuncu:

EZGJAN ALIOSKI
GUSTAVO HENRIQUE
İRFAN CAN EĞRİBAYAT
NAZIM SANGARE
JOAO PEDRO
SERDAR DURSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu