Transfer

Beşiktaş’ta Paulista İle 3 Yıllık Anlaşma! Savic De Bitebilir

SPOR GÜNDEMİ– Savunmayı güçlendirmeyi hedefleyen Beşiktaş, Gabriel Paulista ile anlaşmaya vardı. Taraftarlar, 3 yıllığına el sıkıştı.

Beşiktaş transferde ilk anlaşmayı sağladı. Transferde önceliği defansa veren siyah-beyazlılar, Atletico Madrid‘den Gabriel Paulista ile anlaştı. Yöneticilerin bir süredir temasta olduğu 33 yaşındaki Brezilyalı futbolcu ile 3 yıllık anlaşma sağlandı. Valencia ve Villarreal’da de görev yapan, ayrıca Brezilya Milli takım forması da giyen Paulista, en son Atletico Madrid kadrosunda yer alıyordu.

Bu oyuncunun transferiyle Beşiktaş savunmasının güçleneceği belirtiliyor. Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu’nun verdiği bilgiye göre Gabriel Paulista ile 3 yıllık anlaşma sağlandı. Önümüzdeki günlerde resmi imzaların atılması ve Paulista’nın İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

SAVİC DE BİTEBİLİR

Gazeteci Sercan Dikme de yeni bir bilgi aktardı. Dikme, “Savic Beşiktaş’a gelmeye sıcak bakıyor. 2 gün önce istediği yıllık ücret ve bugün arasında fark var. Beşiktaş’ın teklifine biraz daha yaklaştığını öğrendim” yorumunu yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu