Transfer

Beşiktaş’ta Paulista Tamam Gibi! Sırada İki Aday Var

SPOR GÜNDEMİ- Beşiktaş transferde gaza bastı. Savunma hattı için Paulista ile büyük ölçüde anlaşan siyah-beyazlılar, diğer iki isim ile dirsek temasında.

Beşiktaş, savunma takviyesi için çalışmalarını sürdürüyor. Siyah-beyazlı yöneticiler, Atletico Madrid forması giyen 33 yaşındaki Gabriel Paulista ile temaslara hız verdi. Gazeteci Sercan Dikme’nin verdiği bilgiye göre siyah-beyazlılar, Paulista ile büyük ölçüde anlaştı. Yönetim sonrasında da aynı takımdan 33 yaşındaki stoper Stefan Savic ile görüşmelere başladı.

HUMMELS DE LİSTEDE YER ALIYOR

Yöneticiler, bu futbolcunun temsilcileriyle bir araya geldi. Ancak Beşiktaş yönetiminin ayırdığı bütçe ile Savic’in beklentileri arasında büyük fark olması sıkıntıya neden oldu. Beşiktaş yönetimi ile Savic arasında maddi farklar nedeniyle transfer gelişmeleri olumlu seyretmedi. Savic’e Türkiye’den başka bir büyük kulübün ciddi anlamda ilgisinin olduğu bildirildi.

Savic’in olmaması durumunda Hummels ön plana alınacak. Borussia Dortmund‘da forma giyen 35 yaşındaki Hummels ile de görüşülüyor. Paulista gibi üst düzey ve onun da üzerinde bir profille stopere 2 hamle yapılmasının planlandığı da Sercan Dikme’nin aktardığı bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu