Oyuncu

Çalhanoğlu: Bu Şartlarda Türkiye’ye Gelmek İstemem

Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, yurtdışında oynadığını ve büyük destek gördüğünü, Türkiye’de ise kendisini dışlanmış hissettiğini vurguladı.

Çalhanoğlu, Galatasaraylı olduğunu ancak bu koşullarda Türkiye’ye gelmek istemediğini ifade etti.

Türkiye’de kendisini dışlanmış gibi hissettiğini dile getiren Hakan Çalhanoğlu, “Yurt dışında oynuyorum, burada bana herkes sahip çıkıyor. Kendi ülkeme geldiğimde dışlanmış gibi hissediyorum. Bu durum içimi acıtıyor. Ben milli takımı hiç düşünmeden seçtim. Düşünen oyuncular da var, seçmeyenler de var. Ben her zaman zoru başarmak istedim. Bana Almanya’yı seçersen daha büyük transferler yaparsın dediler ama ben kabul etmedim. Türk bayrağı benim için çok kıymetli. Bunu bilmelerini istiyorum” diye konuştu.

DERBİYE GELEMEDİM

Galatasaray’la ilgili iddiaların hatırlatılmasının ardından Hakan Çalhanoğlu, “Galatasaray’a, Türkiye’ye gelmek istemiyor diye yorumlar çıkmıştı. Ben küçüklüğümden beri Galatasaraylıyım. Ben sadece bu şartlarda Türkiye’ye gelmek istemediğimi söyledim. Pazar günü Galatasaray-Fenerbahçe derbisine gitmek istiyordum ama bizim maçımız var, kupayı kaldıracağımız için gidemedim” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu