Diğer Haberler

Canlı yayında Ali Koç’un yeni transferini açıkladı! ‘Ben Fenerbahçe’yle anlaştım’

Fenerbahçe, Ryan Kent, Dzeko ve Umut Nayir ile anlaşmaya vardıktan sonra 4. büyük transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Ünlü yorumcu Senad Ok, ‘Vole’ kanalında yaptığı açıklamalarla Sarı Lacivertli takımın dikkatini çekerken, Livakovic transferiyle ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Senad Ok ve Ali Naci Küçük’ün değerlendirmelerine göre, Fenerbahçe yönetimi, Becao transferinde bonservis fiyatının yüksek olduğunu düşündü ancak bir indirim bekliyor. David De Gea ile ilgili kesin bir bilgiye ulaşamadığını ifade eden Senad Ok, İspanyol kalecinin Fenerbahçe’ye geleceğini düşünmediğini belirtti.

Başkan Ali Koç, Livakovic için çalışmalarını sürdürüyor ve 7 milyon euro’luk bir teklif yapıldı. Hırvat kalecinin Avrupa’dan beklediği teklifleri alamadığı için Fenerbahçe’ye yönelmeye başladığı ifade ediliyor.

Ivan Perisic’in Türkiye’ye pek sıcak bakmadığının altını çizmek gerekiyor. Oyuncunun 34-35 yaşında olmasına rağmen kendisine iyi baktığı belirtiliyor.

Mert Müldür transferinin gerçekleşme olasılığı yüksek. Wilfried Zaha ile ilk görüşmede Fenerbahçe’den 6 milyon euro maaş ve 2 milyon euro imza parası talep ettiği, yönetimin onaylaması durumunda anlaşmanın tamamlanacağı ancak Crystal Palace’ın da aynı teklifi sunduğu belirtiliyor.

Galatasaray’ın henüz 8+3 kuralının netleşmemesi nedeniyle iyi bir kaleci aradığı, Livakovic ile temas kurulduğu ancak Livakovic’in “Türkiye’ye gelirsek Fenerbahçe’ye geliriz, prensip olarak anlaşmaya vardık” yanıtı üzerine Galatasaray’ın Livakovic transferinden vazgeçtiği ifade ediliyor.

Fenerbahçe’nin transfer çalışmaları futbolseverler arasında heyecan yaratırken, taraftarlar gelişmeleri merakla bekliyor. Sarı Lacivertli takımın bu önemli transferlerle güçleneceği ve hedeflere ulaşma yolunda önemli adımlar atacağı düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu