Diğer Haberler

Cristiano Ronaldo’nun “Siuuu” gol sevinci ne anlama geliyor?

Cristiano Ronaldo’nun ikonikleşen gol sevinci, “Si!” (Bazen “Siu” olarak yazılıyor) İspanyolca’da “Evet!” demek. Cristiano Ronaldo zıplayıp yere doğru inerken taraftarlar hep bir ağızdan bu kelimeyi söyleyerek golün tadını çıkarıyorlar.

Fenerbahçe’nin Kalesi İçin Düşündüğü İsim Inaki Pena

Bu sezon gösterdiği performansla eleştiri konusu olan Altay Bayındır’ın kredisi tükenmek üzere. Fenerbahçe transfer sezonunun açılmasıyla birlikte kaleci arayışlarına hız kesmeden devam ediyor. Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus’un raporu doğrultusunda harekete geçen yönetim Altay Bayındır’ın yerine sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Inaki Pena’yı getirmeyi planlıyor.

ALTAY BAYINDIR GİDİYOR YERİNE FLAŞ İSİM

Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus’un, taraftar protesto ettiği dönemde Altay Bayındır’a sahip çıkmasına rağmen yönetimden mutlaka deneyimli bir kaleci transferi talep ettiği öğrenildi. Bununla birlikte hızla arayışa geçen Ali Koç ve heyeti turnayı gözünden vurmak üzere. Bir dönem Galatasaray forması da giyen Inaki Pena Fenerbahçe ile görüşmeye sıcak baktı.

FENERBAHÇE INAKI PENA’NIN PEŞİNDE

Barcelona forması giyen Inaki Pena istediği forma şansını bulamadığı için sözleşme yenilemeye sıcak bakmadı. Sezon sonu sözleşmesi bitecek yıldız oyuncu için önümüzdeki günlerde Fenerbahçe heyetinin İspanya’ya gidip ilk görüşmeyi yapması bekleniyor.

İSTATİSTİK

Bu sezon 210 dakika süre alan Inaki Pena kalesinde sadece 5 gol gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu