Diğer Haberler

Denizlispor’un kurtuluş reçetesindeki belirsizlik sürüyor

İki dönem transfer yasağı nedeniyle şirketleşmeyi kurtuluş reçetesi olarak gören A. Denizlispor, ligden düştükten sonra nasıl bir yol izleneceği hakkında açıklamalarda bulunmazken, şirketin akıbeti de belirsizliğini koruyor.

AZİZ YILDIRIM HAKLI ÇIKTI

Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, transfer döneminde Serdar Dursun’u eleştirmiş ve Ali Koç’un bu transferi yapmasını uygun bulmadığını dile getirmişti. Şu anda ise Aziz Yıldırım haklı çıktı çünkü Fenerbahçe’nin transfer ettiği Serdar Dursun, kulüp tarafından resmen gözden çıkarıldı…

Fenerbahçe’de yaşanan sıkıntılı başkanlık süreci, Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasındaki farklı bakış açılarıyla bir kez daha gündeme geldi, özellikle Serdar Dursun transferi üzerinden…

FENERBAHÇE’DE AZİZ YILDIRIM VE ALİ KOÇ’UN SERDAR DURSUN DEĞERLENDİRMESİ

Ali Koç’un başkanlığa gelmesiyle birlikte Fenerbahçe’de yeni bir dönem başlamış ve önemli bir yapılanmaya gidilmişti!

Bu süreçte Darmstadt 98’den transfer edilen Serdar Dursun’un Fenerbahçe’ye gelmesi büyük yankı uyandırmış ve Aziz Yıldırım, “Sana Serdar Dursun yakışmaz. Sen Koç’sun” diyerek yeni başkan Ali Koç’u eleştirmişti.

Ancak daha sonra Serdar Dursun, beklenen performansı gösterememiş ve ayrılması kararlaştırılmıştı…

SERDAR DURSUN ELEŞTİRİSİNİN DOĞRULUĞU ORTAYA ÇIKTI

Fenerbahçe’de düşüş yaşayan Serdar Dursun, Aziz Yıldırım’ın eleştirilerini doğruladı! Bu sezon 25 maça çıkan ve 4 gol ile 5 asist yapabilen Dursun, taraftarlar nezdinde de beklentileri karşılayamadı!

Ayrıca Ali Koç döneminde ligin kazanılamamasıyla birlikte, sosyal medyada taraftarlar Aziz Yıldırım’ın sözlerini yeniden gündeme taşıdı.

DARMSTADT 98 İLGİ DUYUYOR

Geçtiğimiz günlerde Bundesliga’ya yükselen Alman takımı, eski oyuncusu Serdar Dursun’a geniş bir kadroda yer verme planları yapıyor.

Fenerbahçe’nin de ayrılığa sıcak bakmasıyla birlikte, bu transferin yaz döneminde netleşmesi bekleniyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu