Diğer Haberler

Dev transfer çalımı! Galatasaray istedi Fenerbahçe kapıyor

İsmail Kartal yönetiminde yeni sezon hazırlıklarına başlayan ve Edin Dzeko ile Ryan Kent transferleriyle dikkat çeken Fenerbahçe, son olarak Alexander Djiku’yu bedelsiz olarak kadrosuna kattıktan sonra Umut Nayir transferinde de mutlu sona ulaşmıştı. Şimdi ise sarı-lacivertli kulüp, Galatasaray’ın da istediği bir yıldız ismin transferini tamamladı ve tarihe geçen bir transfer gerçekleştirdi.

Fenerbahçe, orta sahaya takviye yapmak istedi ve aynı zamanda ezeli rakibi Galatasaray’ın da transfer etmek istediği bir yıldız ismi kadrosuna kattı. Her sezon transferde karşı karşıya gelen iki ezeli rakip, Szymanski için şartları zorladı.

Galatasaray, Dinamo Moskova ile pazarlık masasına oturdu ve oyuncunun fiyatını sordu. Rus kulübü 15 milyon Euro’luk bir bedel talep etti. Sarı-kırmızılılar ise 6.5 milyon Euro teklif etti. Galatasaray yönetimi, oyuncunun menajeriyle yaptığı görüşmede 4 yıllık bir anlaşma karşılığında her sezon için 1.4 milyon Euro teklif etti. Ayrıca “Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağız” kartını da kullandı.

Fenerbahçe ise Polonyalı 10 numara için sezon başına 2.5 milyon Euro teklif etti. Futbolcu bu teklifi kabul ederken, sarı-lacivertli yönetim oyuncunun kulübüne ise 15 milyon Euro teklif etti. Ancak kulüp geri adım atmadı. Bunun üzerine Fenerbahçe, 4 milyon Euro’luk bir bonus teklifinde bulunarak transferde mutlu sona ulaştı.

Sonuç olarak, Fenerbahçe’nin İsmail Kartal yönetimindeki transfer atağı sürüyor ve Galatasaray’ın da istediği bir yıldız oyuncuyu kadrosuna kattığı belirtiliyor. Bu transfer, taraftarlar arasında heyecan yaratırken Fenerbahçe’nin 4 milyon Euro’luk bonus teklifiyle Galatasaray’ı geride bıraktığı ifade edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu