Süper Lig

Dursun Özbek: “Sana ilk günden beri inandım, Galatasaray’da uzun yıllar kalacaksın”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında evlerinde oynadıkları Medipol Başakşehir maçı sonrası soyunma odasına inerek futbolcuları ve teknik heyeti tebrik etti. Özbek, oyuncular ve teknik kadroyu tek tek kutlayarak herkese teşekkür etti ve “Statta 50 bine yakın taraftarımızı, dışarda ise milyonları sevince boğdunuz. Sizlerle gurur duyuyorum. İlk günden beri bunu söyledik. İnancımdan, güvenimden en ufak bir sapma olmadı. Bu şampiyonluk size yakışır. Şampiyonluğa layık bir takım varsa, o da Galatasaray” dedi.

DURSUN ÖZBEK’TEN OKAN BURUK’A: “SANA HEP İNANDIM”

Başkan Özbek ayrıca, Teknik Direktör Okan Buruk’a yönelik olarak da “Hocam, rekorlara imza attın ve bize mutluluklar yaşattın. Sana ilk günden beri inandım. Umarım bu takımın başında uzun yıllar kalacak ve başarılara imza atacaksın. Galatasaraylıların gururla izledikleri dönem başlamıştır. Cumhuriyet’in 100. senesindeki şampiyonluk bizim için çok kıymetli ve buna çok yakınız” ifadelerini kullandı. Ayrıca, kalan maçlar için özel prim verileceğini söyleyerek maddi konularda yönetim olarak her türlü fedakarlığı yapacaklarını da belirtti.

Dursun Özbek’in takıma olan inancı ve desteği, sarı-kırmızılı futbolcular ve teknik heyet arasında da mutluluk yarattı. Galatasaray’ın Cumhuriyet’in 100. senesindeki şampiyonluk hedefine yakın olması, taraftarları ve takımı bir arada tutarak başarıya giden yolda umut veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu