Diğer Haberler

Emre Mor İtalya Yolcusu!

Fenerbahçeli futbolcu Emre Mor, son zamanlarda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti ve Avrupa kulüplerinin radarına girdi. Jorge Jesus’un sonradan oyuna aldığı Emre Mor, Fenerbahçe’nin hücum hattında ikinci plana düşmesine rağmen, bireysel yetenekleriyle takımına önemli katkılar sağladı. Avrupa kulüpleri, Emre Mor’un performansını yakından takip ediyor.

Emre Mor’un kariyeri, inişli çıkışlı bir seyir izledi ancak Fenerbahçe’ye geldikten sonra performansı arttı ve hamle oyuncusu haline geldi. Emre Mor’un yaşı ilerledikçe daha da istikrarlı bir performans sergileyeceği düşünülüyor. Avrupa kulüpleri, Beşiktaş maçında Emre Mor’u takip edecekler ve performansına göre transfer yapacaklar.

Emre Mor, Alanyaspor deplasmanında oyuna sonradan dahil olmasına rağmen harika bir gol atarak takımına 3 puan kazandırdı. Sevilla ve Rennes gibi zorlu müsabakalarda da performansıyla göz dolduran Emre Mor, Avrupa arenasında kendini gösterdi.

İtalyan kulübü Bologna, Emre Mor’u kiralamayı düşünüyor ve satın alma opsiyonu da eklemeyi planlıyor. Ancak başka kulüpler de Emre Mor’u takip ediyor.

Bu sezon Fenerbahçe formasıyla 31 maça çıkan Emre Mor, 4 gol ve 3 asistlik performans sergiledi. Genellikle sonradan oyuna dahil olan Emre Mor, 1213 dakika sahada kaldı. Emre Mor’un gösterdiği performans, Avrupa kulüplerinin dikkatini çekti.

25 yaşındaki genç oyuncunun kariyeri inişli çıkışlı olsa da, İstanbul’da geçirdiği zaman ona önemli bir tecrübe kazandırdı ve artık daha istikrarlı bir performans sergiliyor. Emre Mor’un Beşiktaş maçında göstereceği performans, onun geleceği için kritik bir rol oynayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu