Süper Lig

Erden Timur Asrın Transferi

Galatasaray’da Başkanvekili olan ve transfer sürecini yöneten Erden Timur, Cristiano Ronaldo hayalini sürdürmeye devam ediyor.

Erden Timur önderliğindeki Galatasaray asrın transferi için fırsat kolluyor. “Hayalleri zorlayan isimlerle görüştük ve hala da görüşüyoruz” diyen Erden Timur, Türk futbol tarihinin en büyük transferini gerçekleştirmek için Cristiano Ronaldo’yu yakın markaja aldı.

ERDEN TİMUR TARİHİ TRANSFERİN PEŞİNDE

Galatasaray dev bir transfere hazırlanıyor. Sarı kırmızılılar, yapacağı bu transfer ile dünyayı ayağa kaldırmayı planlıyor. Aslan’ın hedefinde Cristiano Ronaldo var… Galatasaray, yaz transfer döneminde nabzını yoklamıştı. Ancak “Şampiyonlar Ligi’nde olmayan takıma gitmem” yanıtını almıştı. Cimbom Cristiano Ronaldo defterini hala kapatmadı.

Transferde iş bitirici yönetici Erden Timur, Manchester United’dan ayrılmaya karar veren Portekizli süper star için adeta pusuda bekliyor.

HER TÜRLÜ FEDAKARLIK YAPILACAK

Timur, aldığı astronomik ücrete (haftada 385 bin pound) rağmen 37 yaşındaki golcüye G.Saray forması giydirmek için tüm maddi imkanları seferber etmeye hazır.

Erden Timur, asrın transferini devre arası ya da sezon sonunda gerçekleştirmek için Ronaldo ve çevresiyle iletişimi hiç koparmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu