Süper Lig

Erden Timur’dan Icardi Açıklaması!

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Timur, takımın güçlü bir kadro oluşturmak için garanti oyunculara yönelmeleri gerektiğini belirtti. Transferlerin başarılı olması için en az 3 teklif alan oyuncuları hedeflediklerini söyleyen Timur, bu durumun oyuncunun kalitesini gösterdiğini vurguladı.

Timur ayrıca, Mauro Icardi ile birkaç kez görüntülü görüşme yaptıklarını ve Icardi’nin Galatasaray’a gelme kararı aldığını belirtti. Maaş konusunda da kolaylık sağlandığını ifade eden Timur, Icardi’nin sadece Galatasaray’a gitmek istediğini söylemesinin PSG ile anlaşma sürecinde büyük bir avantaj olduğunu dile getirdi.

Wanda Nara’nın İstanbul’a geldiğini ve iki gün kaldığını aktaran Timur, bu durumun kendisini umutlandırdığını söyledi. Kulübün nazik davranışlarıyla iyi bir karşılama gerçekleştirmek istediklerini belirten Timur, özenle hazırlanan hediyelerle kulübün nezaketini göstermeyi amaçladıklarını ifade etti.

Timur, Icardi’ye Suudi Arabistan’dan ciddi tekliflerin geldiğini açıkladı. Sponsorlar dahil herkesin Icardi’yi transfer etmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Timur, oyuncuyu Galatasaray’a kazandırmak için çaba sarf ettiklerini dile getirdi.

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’un bu açıklamaları, transfer sürecindeki gelişmeleri ve Icardi’nin Galatasaray’a transferindeki ilerlemeleri yansıtırken, taraftarları heyecanlandırmış durumda. Kulübün hedefleri doğrultusunda kadrosunu güçlendirmek için yoğun çaba harcadığı ve Icardi gibi önemli bir oyuncuyu transfer etmek için büyük bir gayret gösterildiği görülüyor. Resmi açıklamaların yapılmasıyla birlikte Galatasaray’ın transfer çalışmalarının nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu