Süper Lig

Erden Timur’dan Süper Lig takımına destek

Galatasaray, Fernando Muslera’nın yerini doldurmak için iyi bir yerli kaleci arayışına girmiş durumda. Bu doğrultuda, Gaziantep FK’den Günay Güvenç transferi üzerinde çalışmalara hız vermiş ve anlaşmanın tamamlanmak üzere olduğu aktarılıyor.

32 yaşındaki deneyimli kaleci Günay Güvenç’in, önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelerek Galatasaray ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. Galatasaray yönetimi, Günay Güvenç’in transferi için Gaziantep ekibine yaklaşık 250 bin Euro bonservis bedeli ödemeyi planlıyor.

ERDEN TİMUR’DAN 150 BİN EURO’LUK DESTEK

Bu transfer sürecinde, Galatasaray Başkanvekili Erden Timur da duyarlı bir adım atarak destek oluyor. Anadolu kulübünün deprem nedeniyle yaşadığı zorlu süreçte, Erden Timur’un ekstra olarak 150 bin Euro’luk deprem desteği yapacağı öğrenildi.

Galatasaray yönetimi, Günay Güvenç’in tecrübesinden ve yeteneklerinden faydalanmayı hedefleyerek anlaşmayı kısa süre içinde tamamlamayı planlıyor. Günay’ın Galatasaray’a katılışıyla birlikte, kaleci mevkisinde rekabetin artacağı ve takımın gücüne katkı sağlayacağı düşünülüyor.

Futbol camiası ve taraftarlar, Günay Güvenç’in Galatasaray’a transferiyle ilgili resmi açıklamayı heyecanla bekliyor. Bu transferin gerçekleşmesiyle birlikte, Galatasaray’ın kale pozisyonundaki gücüne güç katacağı düşünülüyor ve Günay Güvenç’e sarı-kırmızılı formayla başarılar diliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu