Süper Lig

“Erden Timur’un ‘Transfer rüyası’ 3 isim”

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur, resmi transfer döneminin başlamasının ardından yurt dışı seyahatine başladı ve transfer çalışmalarını sürdürüyor.

HEDEF: ICARDİ – PAREDES – DYBALA

Timur’un öncelikli hedefi, önümüzdeki sezon Mauro Icardi’yi takımda tutmak. Arjantinli golcü için görüşmeler yapılıyor ve Galatasaray’ın Icardi’yi kadrosunda tutmak için çaba harcadığı belirtiliyor.

Başkanvekili Timur’un diğer bir hedefi ise Lucas Torreira’nın yanına Leandro Paredes’i transfer etmek. Arjantinli orta saha oyuncusu Paredes’in takıma katılmasıyla birlikte orta saha gücü daha da artacak.

Ayrıca, Timur’un transfer listesinde 10 numara bölgesi için Paulo Dybala’nın olduğu belirtiliyor. Bu transferin gerçekleşmesi durumunda Galatasaray’ın hücum hattı büyük bir güç kazanacak.

Ancak, bu transferlerin kolay olmadığı ve Başkanvekili Timur’un transfer süresinin son gününe kadar şartları zorlamaya devam edeceği ifade ediliyor. Timur’un Londra, Milano ve Paris gibi önemli merkezlerde görüşmeler yaparak Arjantinli oyuncuların transferini gerçekleştirmek için çalışacağı belirtiliyor.

Galatasaray yönetimi, takımın gücünü artırmak ve önümüzdeki sezon için iddialı bir kadro oluşturmak amacıyla transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Başkanvekili Erden Timur’un, Arjantin rüyasını gerçekleştirmek için son güne kadar aktif bir şekilde mücadele edeceği bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu