Diğer Haberler

Erol Bulut, takım birlikteliğinin sağlanmasını istiyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut ile birlikte Samandıra’da başlayan değişim kendini göstermeye devam ediyor.

Takımdaki en büyük eksikliğin birliktelik olduğu tespitini yapan Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, oyuncu grubunun daha da kaynaşması adına yeni uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyor.

Çalışmalar ilk başladığında takımın yemeklere toplu olarak katılması kuralını koyan Erol Bulut, öğrencilerinden yemek masasında daha çok dialog kurmalarını istedi. Muhabbet ve arkadaşlığın ilerlemesi gayretinde olan Bulut, bir çok sohbeti de bizzat kendi başlatıyor.

Bulut, ayrıca kamp sonrası ailelerin de katılacağı bir barbekü partisi düzenleyerek, kaynaşma ortamının daha da ilerlemesini planlıyor. Yeni sezona takım olmuş bir Fenerbahçe ruhu ile girmek hedeflenirken, sarı lacivertli yönetimin kararlı adımlarla yürüttüğü ve takıma katacağı transferlerle de kaliteli, güçlü bir kadro oluşturulması hedefleniyor.

Bulut’tan oyuncularına jest!

Teknik direktör Erol Bulut, zorlu koşu antrenmanında özverili çalışan futbolcularına jest yaparak akşam antrenmanını iptal etti.

Antrenman temposunu yükselten genç teknik adam, idmanda takıma tempolu koşu yaptırdı. Sarı-lacivertli futbolcular, bireysel olarak 6 kilometre koşu seviyesine ulaştı.

Oyuncular 65 dakika süren çalışma esnasında saatte ortalama 20 kilometre üstü hızla tempolarını sürdürdü. Sprint çalışması sırasında futbolcular 25 kilometre hız barajını da aştı.

Sıcak havada yüksek tempoda gerçekleştirilen çalışmada gösterilen özveri sonrası Erol Bulut oyunculardan birbirlerini alkışlamalarını istedi.

Bulut ayrıca akşam antrenmanını iptal ederek oyuncularına dinlenme fırsatı verdi. Takıma yeni katılan Miha Zajc ve Filip Novak ise akşam bireysel çalışma yapacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu