Süper Lig

Erol Bulut, Takıma Veda Edebilir

Süper Lig’de 13 hafta geride kalırken ligdeki 4.mağlubiyetini alan Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut’un takımdan gönderilmesi bekleniyor.

Geniş kadroya rağmen beklenen performansı sahaya yansıtamayan Fenerbahçe, üst üste aldığı kötü sonuçlarla zirve yarışında büyük yara aldı.

SPOR YAZARLARI NE DEDİ?

İlker Yağcıoğlu : Hafta arası Başakşehir maçında da galibiyet gelmezse Erol Bulut’un Fenerbahçe serüveni sona erebilir..

Ahmet Çakar : Fenerbahçe; şaşırtmaya, taraftarını üzmeye, umutsuzluk yaratmaya devam ediyor. Erol Bulut, Karacabey maçında hangi akla hizmet Altay’ı oynatır. Haaa dün gece Altay oynasaydı Fenerbahçe yine kaybedebilirdi ama yanlışlar çok fazla.

Erman Toroğlu : Burada esas hikaye anlatan Emre Belözoğlu. Tek sorumlu bence o. Ali Koç her şeyi ona emanet etti. O da çıkıp bazen La Fontaine’den masallar anlatıyor.

Sercan Hamzaoğlu : Sonuç olarak Fenerbahçe’nin Erol Bulut’u göndermesi en işin kolayı ve en çözümsüzü. Samandıra’da bilmediğimiz sorunlar var ki bu sahaya yansıyor. Başta Ali Koç ve Emre Belözoğlu olmak üzere tüm sorumluların bu sorunlar üzerinde durması lazım. İşin gerçeği de artık en üstten en alta kadar hiç kimsenin kredisi kalmadı”

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu