Diğer Haberler

Ersun Yanal Çılgınlığı!

Teknik direktör arayışında olan Hull City’de gündem Ersun Yanal.

Bir senedir takım çalıştırmayan Ersun Yanal’ın yeni takımının neresi olacağı merak ediliyordu.En son Antalyaspor’u yöneten deneyimli teknik direktörün Acun Ilıcalı’nın takımı Hull City’nin gündeminde olduğu öne sürüldü.

Tecrübeli iş insanının “Hücum futboluna yatkın, teknik kapasitesi güçlü, topa hakimiyeti yüksek bir takım zihniyeti doğrultusunda transferler yaptık. Hocamız bu futbolculardan en iyi şekilde yararlanabilmeli” sözleri sonrası sosyal medyada Ersun Yanal sesleri yükselmeye başladı.

ERSUN YANAL MASADAKİ ADAYLARDAN BİRİ
Acun Ilıcalı’nın “hücum futbolu” ibaresinin altını çizmesi sonrası Ersun Yanal ismi bir adım öne çıktı. Hull City’nin kadrosuna Süper Lig’den birçok ismi transfer eden ve teknik direktörlüğe de Shota Arvaladze’yi getiren Ilıcalı’nın Türkiye’den yolu geçmiş isimleri tercih ettiği biliniyor.

Fenerbahçe’ye 2013-14 sezonunda oynattığı hücum futbolu ile dikkatleri üzerine çeken Ersun Yanal’ın atak oyunu oynatmayı benimseyen bir teknik direktör.

DİĞER TÜRK TEKNİK DİREKTÖRLERİN DE ADI GEÇİYOR
Hull City’de ön plana çıkan diğer teknik direktör adayları ise, Fatih Terim, Şenol Güneş, Sergen Yalçın ve İsmail Kartal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu