Diğer Haberler

Eyüpspor transferde gözünü yıldızlara dikti

Eyüpspor, transfer döneminde gösterdiği etkileyici hamlelerle Süper Lig kulüplerini kıskandıracak bir performans sergiliyor. TFF 1.Lig ekibi gündemine Diego Costa, Mame Diouf, Taylan Antalyalı ve Emre Kılınç’ı aldı.

Fenerbahçe’de 3. İsmail Kartal dönemi yakın

Fenerbahçe yönetimi, yaklaşan sezon açılışı öncesinde yeni teknik direktörlerini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Fenerbahçe’nin yerli bir hoca arayışı içinde olduğu ve Samandıra atmosferine aşina bir isim aradığı biliniyor. Bu bağlamda dikkatler İsmail Kartal’a çevrilmiş durumda.

Kartal, Fenerbahçe’nin son iki şampiyonluğunda yardımcı antrenörlük yapmış, 2014 yılında Süper Kupa’yı kazanan takımda yer almış ve 2021-2022 sezonunda da kısa sürede olumlu işlere imza atmıştı. Bu nedenle Kartal, favori konumda bulunuyor.

Daha önce resmi görüşmeler yapılan Abdullah Avcı’nın hem camia içerisinde tepki görmesi hem de milli takımı beklemesi sebebiyle Kartal ismi daha fazla ön plana çıkıyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, mali genel kurulda “Önümüzdeki sezon camiayı çok iyi bilen bir Türk hocayla çalışmanın bizim için iyi olacağını düşünüyoruz.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Fenerbahçe’nin İsmail Kartal ile ilgili adımlarını hızlandırması ve teknik direktörlük konusunda bir karar vermesi bekleniyor. Yeni sezon öncesinde takımın başına geçecek olan ismin camiayı iyi tanıması ve takıma olumlu bir etki yapması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu