Süper Lig

Fatih Terim’den Sürpriz Kadro Dışı

Galatasaray’ın oynadığı son 2 maçta da forma şansı bulamayan Diagne’nin kadro dışı kaldığı ortaya çıktı.

Alanya karşılaşması öncesinde sosyal medya paylaşımı ile tartışma yaratan Diagne bu mücadelenin kadrosunda da yer almamıştı. Fatih Terim, Senegalli oyuncu için “Hafta içi daha iyi çalışanları tercih ettim” yanıtını verirken Sabah’tan Mehmet Özcan’ın haberine göre olayın perde arkası…

GERÇEK NEDEN: DİSİPLİNSİZLİK

Ortaya çıkan gerçek Diagne’nin disiplinsiz hareketi nedeniyle kadro dışı kalması.

Galatasaray 11 Eylül Cumartesi günü, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Trabzonspor maçı için son taktik çalışmalarını gerçekleştirmişti. Trabzon’a gidiş için hareket saati 17.00 belirlenmişti. Gidiş saatinde tüm oyuncular bir bir otobüse binmeye başladılar ancak Diagne’nin nerede olduğu muallaktı.

YOLCULUK DIAGNE’SİZ BAŞLADI

Deneyimli futbolcunun takımı bekletmesine sinirlenen deneyimli teknik adam, 17:05’te takım otobüsünün havalimanına hareket etmesini istedi ve Diagne’siz Trabzon yolculuğu başladı.

HAVALİMANINA ÖZEL ARACIYLA YETİŞTİ

Havalimanına Florya’dan özel aracıyla yetişen Diagne, burada takıma katıldı ancak Trabzonspor ve Lazio maçlarında süre verilmedi.

DİSİPLİNSİZ TAVIRLARI SÜRÜYOR

İlk 11’deki formasını Halil Dervişoğlu’na kaptıran golcü oyuncu, sosyal medya hesabından siyah ekran ve Halil’in babasını hedef alan garip paylaşımlar yapmaya başladı.

KREDİSİNİ TÜKETTİ

Disiplinsiz tavırları ile kredisini tüketen Diagne son Alanyaspor maçında kadro dışı bırakıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu