Diğer Haberler

Fatih Terim’in Kayserispor Maçı Sonrası Değerlendirmeleri

Süper Lig’in 3.haftasında zorlu Kayseri deplasmanında 3-2 kazanmalarından sonra değerledirmelerde bulunan Fatih Terim, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Maç sonu yayıncı kurulaşa açıklama yaptıktan sonra basın mensuplarının da sorularını yanıtlayan Fatih Terim, verilen kırmızı kartlar, hakem hataları ve birçok konu hakkında konuştu. Terim, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bu atmosfer yaratıldı. Geçen sene örgütlü, organize işler ama amatör demiştim. Bu sene görüyorum ki, baya profesyonelce hamleler var. Demek ki amatör lafıma alınmışlar. Galatasaray 1-2 mağlup oldu, hiç yabancı konusu var mı? Kazanalım şimdi, tekrar yabancı konusu gündeme gelir.

Anlatması zor bir maç. Futbol dışı anlatmaya kalksak iş cezaya gider. Geçen seneye bakmak lazım. Geçen sezon sonu hazırlanan senaryo sonrası her maç böyle. Bülent Yıldırım ve Serkan Çınar gibi değerli iki hakemden başladılar. Bu iki hakem itibarlı hakemlerdir. Düşmanlar bizim adımıza dost oldular ve Galatasaray yalnızlaştırılmaya doğru bir algı yapılıyor.

Çok sevinçliyim, çok iyi bir kura çektik. Lokum gibi kura. Çünkü PSG ve Real Madrid’in eski hali yokmuş. Kuradan çok memnunuz.

Hiç kolay durumda değiliz. Herhangi bir oyuncuya para verecek durumda değiliz. Oyuncu satmadan alamıyoruz. Beğenmediğiniz Club Brugge, Wanyama’yı aldı.”

Başa dön tuşu