Diğer Haberler

Fenerbahçe, Alexander Djiku ile anlaştı!

Fenerbahçe, savunma hattını güçlendirmek için Alexander Djiku transferine hazırlanıyor.

Sarı-lacivertli takım, Ganalı stoper ile anlaşmaya vardı, bu transferin resmi açıklamanın kısa süre içinde yapılması bekleniyor. Alexander Djiku’nun Fenerbahçe’ye transferi için sağlık kontrollerinden geçirildi.

Oyuncunun temsilcisi, anlaşmanın ardından Beşiktaş’ı arayarak teşekkür etti ve Fenerbahçe ile anlaştıklarını bildirdi. Bu transferle ilgili detaylar açıklanmaya devam ediyor.

Fenerbahçe’nin savunmasına yapacağı takviyenin yanı sıra bir başka transfer daha planlandığı belirtiliyor. Macar stoper Attila Szalai’nin takımdan ayrılma ihtimali bulunduğu için sarı-lacivertli ekip, savunma hattını güçlendirmek adına bu transferi gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Alexander Djiku’nun menajeri, cumartesi günü İstanbul’a gelerek Fenerbahçe ile transfer görüşmelerini gerçekleştirdi. Ganalı oyuncu, 3 yıllık sözleşme ve 1.7 milyon Euro’luk bir maaş talep etti ve taraflar arasında anlaşma sağlandı.

Fenerbahçe, savunma hattına yapacağı takviyelerle güçlü bir kadro oluşturma yolunda ilerliyor. Alexander Djiku’nun katılımıyla birlikte savunmanın daha da sağlamlaşması beklenirken, takımın gelecek sezon hedeflerine ulaşması için çalışmalar sürdürülüyor. Taraftarlar, yeni transferlerle takımın daha da güçleneceği ve başarılı bir sezon geçirileceği umudunu taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu