Diğer Haberler

Fenerbahçe Çılgın Rakam

Fenerbahçe, Attila Szalai’yle yollarını ayırmak için artık günleri sayıyor. Deneyimli savunma oyuncusu dün akşamki Austria Wien maçının ilk 11’inden son anda çıkarılırken olayın perde arkasında transferin yattığı belirtiliyor. Fenerbahçe, Attila Szalai’yi aldığı paranın tam 8,6 katına Zenit’e satıyor.

Attila Szalai’nin Fenerbahçe macerası sona eriyor. Transferin gözde ismi olan Macar savunmacı için son olarak Zenit devreye girmişti. Fenerbahçe’nin Rus ekibinin Attila Szalai için yaptığı teklifi kabul ettiği belirtiliyor.

ATTİLA SZALAİ KARARININ PERDE ARKASINDAN TRANSFER ÇIKTI

Fenerbahçe’nin dün akşam oynadığı Austria Wien maçının esame listesinde ilk 11’de görülen Attila Szalai’de son dakikada karar değiştirilmiş ve oyuncu mücadeleye yedek kulübesinde başlamıştı. Bu olayın perde arkasında Attila Szalai’nin transferinin olduğu iddia edildi.

17+2 MİLYON EUROLUK TEKLİF KABUL EDİLDİ

Aston Villa’nın ciddi girişimlerde bulunduğu Attila Szalai için devreye giren son takım Zenit olmuştu. Fanatik’in haberine göre Fenerbahçe, Zenit’in Szalai için yaptığı son teklif olan 17+2 milyon euroyu kabul etti.

GEÇTİĞİMİZ SEZON 20 MİLYON EURO ZİKREDİLİYORDU

Attila Szalai için önce 20 milyon talep eden ancak ilerleyen süreçte 15 milyon euroya razı olan Fenerbahçe, Zenit’in 17+2 milyon euroluk teklifine ‘tamam’ dedi. Austria Wien maçının ilk 11’inden son anda çıkarılan Macar defans oyuncusu, karşılaşmaya 80. dakikada dahil olmuştu.

ATTİLA SZALAİ 8,6 KATINA GİDİYOR

Attila Szalai transferinin en geç birkaç gün içinde resmiyete dökülmesi bekleniyor. Fenerbahçe’nin 2020-21 sezonunun ara transfer döneminde Apollon Limassol’den 2,2 milyon euroya transfer ettiği Attila Szalai, yaklaşık 8,6 katı bir bedelle Rusya’nın yolunu tutacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu