Diğer Haberler

Fenerbahçe, Fred Transferini Açıkladı!

Fenerbahçe, Manchester United’dan Fred transferi konusundaki gelişmeyi resmi olarak duyurdu. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, Brezilyalı oyuncu Frederico Rodrigues de Paula Santos’un transferi için Manchester United FC ile prensip anlaşmasına varıldığı belirtildi. Futbolcunun sağlık kontrollerinden geçmesinin ardından ileri transfer görüşmeleri için yarın (12 Ağustos 2023) İstanbul’a geleceği ifade edildi.

Transferle ilgili detaylara göre, Fenerbahçe’nin 30 yaşındaki futbolcu için 10 milyon euro bonservis bedeli ve 5 milyon euro bonus ödeyeceği belirtildi. Bu hamle, Fenerbahçe’nin kadrosunu güçlendirme yolundaki kararlılığını gösteriyor.

Manchester United da resmi internet sitesi üzerinden transferi doğrulayarak Fred’in kulüpte geçirdiği süre boyunca olumlu izler bıraktığını vurguladı. Kulüp, Brezilyalı futbolcuya geleceği için başarılar dilediğini belirterek veda etti.

Fred’in Fenerbahçe’ye transferi, futbol dünyasında heyecanla beklenen bir gelişme olarak öne çıkıyor. Hem Fenerbahçe hem de Manchester United camiası, oyuncunun yeni kariyer adımında başarılı olacağına dair umutlarını dile getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu