Diğer Haberler

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç: Avrupa’ya gidememe durumumuz var

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Süper Lig’de ikinci yarının ilk 6 haftasını maksimum puanla kapatmaları durumunda şampiyonluğa ulaşacaklarına inandığını belirtti.

1907 Fenerbahçe Derneği’nin gerçekleştirdiği 1907’li Saatler Sohbet Toplantıları’nın 2020 yılındaki ilk konuğu olan Ali Koç, burada açıklamalarda bulundu.

Sezon başından itibaren finansal imkanlar dahilinde doğru işler yaptıklarını aktaran Koç, “Özellikle bu sene arzusu, isteği, aidiyet duygusu yüksek ve pes etmeyen bir takımımız var. İkinci yarıda bir fikstür avantajımız var. İlk altı haftayı maksimum puanla kapatırsak, şampiyonluğa ulaşacağımızı düşünüyorum. Bu sene bambaşka bir hava var. İlk günden beri bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyor, desteklerini devam ettirmelerini istiyorum” ifadelerini kullandı.

Ali Koç tehlikeyi işaret etti: Avrupa’ya gidememe durumumuz var

‘Kulübe her gün para lazım. İşin içinden çıkmakta zorlanıyoruz.” diyen Ali Koç, ”Yeni kaynaklar yaratmak için çaba gösteriyoruz. Mali durumu düzeltemezsek şampiyon olsak dahi Avrupa’ya gidememe durumumuz var.” ifadelerini kullandı.

Ali Koç: Ali Koç, 1907 Derneği’nde Damien Comolli ve Falette transferi hakkında şu ifadeleri kullandı; “Comolli’nin twitter hesabı açmasından rahatsız oldum. Kendisini uyaracağım. Onu biz zaten koruruz. Buna gerek yoktu. Falette transferi ile ilgili verdiği bilgi doğru. Bu transferi ben ve yönetim kurulu yaptık.

Frankfurt’tan satın alma opsiyonuyla birlikte kiralanan Simon Falette’ye güvendiğini söyleyen Ali Koç, “Simon Falette’ye güveniyorum. Başarılı olacağına inanıyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu