Diğer Haberler

Fenerbahçe, Miha Zajc ve Mert Müldür’ü Açıkladı!

Fenerbahçe Spor Kulübü, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yapılan resmi açıklamayla birlikte, Slovenyalı oyuncu Miha Zajc ile 3 yıllık yeni sözleşme imzalanacağı duyuruldu. Zajc, 2018-2019 sezonundan bu yana Fenerbahçe formasını giymekte ve bu anlaşmayla birlikte kulüp bünyesindeki kariyerine devam edecek.

Ayrıca, Fenerbahçe’nin milli futbolcu Mert Müldür’ün transferi için İtalya’nın Sassuolo kulübüyle ve futbolcuyla prensip anlaşmasına vardığı da resmi açıklamada belirtildi. 24 yaşındaki Mert Müldür’ün kalıcı transferi için kulüp, 2.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. Genç yetenek, Fenerbahçe ile 4 yıllık bir sözleşme imzalayacak ve bugün itibarıyla İstanbul’a gelerek takıma katılacak.

Miha Zajc için de heyecan verici bir süreç başlıyor. Slovenyalı futbolcu, aynı gün içinde İstanbul’a gelerek transfer işlemlerini tamamlayacak ve yeni sözleşmesine imza atacak. Daha önce Fenerbahçe forması altında 102 maça çıkan Zajc, 18 gol ve 7 asistle takımına önemli katkılarda bulunmuştu.

Fenerbahçe yönetimi, yapılan bu transferlerle 2023-2024 sezonu yapılandırmasını hedeflenen şekilde sürdürmeye devam ediyor. Yenilenen kadrosuyla güçlü bir ekip oluşturma çabaları, taraftarlar tarafından da takdirle karşılanıyor. Özellikle Zajc’ın takımda kalması ve Mert Müldür gibi genç yeteneklerin transfer edilmesi, Fenerbahçe’nin gelecekteki başarılara olan inancını artırıyor.

Fenerbahçe’nin yeni transfer hamleleri, Süper Lig ve uluslararası müsabakalardaki rekabet gücünü artırmayı amaçlıyor. Taraftarlar, bu oyuncuların takıma olan katkılarını merakla beklerken, kulüp yönetimi de hedeflediği başarıya ulaşmak için çalışmalarını kararlılıkla sürdürüyor. 2023-2024 sezonunda Fenerbahçe’nin, taraftarlarını gururlandıracak bir performans sergilemesi ve önemli başarılara imza atması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu