Diğer Haberler

Fenerbahçe, Miha Zajc’ı Resmen Açıkladı!

Fenerbahçe Kulübü, sözleşmesi sona eren Miha Zajc ile uzun vadeli bir anlaşma imzaladığını resmi olarak duyurdu. 2018-2019 sezonundan beri Fenerbahçe formasını gururla taşıyan Sloven milli futbolcu, 3 yıllık yeni kontrata imza atarak takımdaki geleceğini güvence altına aldı. Başarılı orta saha oyuncusu, 2025-2026 sezonunun sonuna kadar Fenerbahçe’nin Futbol A Takımı’nın formasını giyecek.

Fenerbahçe Kulübü’nün yaptığı açıklamada, uzun süredir kulübün bünyesinde yer alan Miha Zajc’ın sözleşmesinin 3 yıl daha uzatıldığı belirtildi. Kulüp, Zajc’ın kalıcılığını ve katkısını takdir ederek, gelecek yıllarda da başarılı futbolcusuyla yoluna devam etmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Sloven futbolcu, orta saha pozisyonundaki etkili performansıyla Fenerbahçe’nin vazgeçilmez oyuncularından biri haline gelmiş ve taraftarların sevgisini kazanmıştı. Taraftarlar, Zajc’ın yeni kontratıyla birlikte kulüpteki kalıcılığının artmasından dolayı büyük bir memnuniyetle karşıladılar.

İmza töreni, Fenerbahçe Kulübü’nün merkezinde gerçekleşti ve Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki ile Sportif Direktör Mario Branco’nun katılımıyla gerçekleşti. Taraftarlar da bu mutlu anı sosyal medya üzerinden kutlayarak, Zajc’ın takıma olan bağlılığının bir kez daha göstergesi olduklarını vurguladılar.

Fenerbahçe, önümüzdeki sezon ve sonrasında Miha Zajc’ın performansıyla birlikte büyük hedeflere ulaşmayı amaçlıyor. Kulüp, taraftarlarına daha fazla zafer yaşatmak ve Zajc gibi değerli oyuncularla güçlü bir kadro kurarak başarı grafiğini yükseltmek için çalışmalarını sürdürüyor. Futbolseverler, Zajc’ın yetenekleriyle takıma katkı sağlamaya devam edeceği mücadeleleri heyecanla bekliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu