Diğer Haberler

Fenerbahçe transferi bitiriyor!

Fenerbahçe, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve Karl Toko Ekambi transferinde sona yaklaşıyor. Uzun bir süredir transfer listesinin başında yer alan Ekambi ile sarı-lacivertli ekip arasındaki anlaşma an meselesi haline geldi. Taraflar arasındaki görüşmelerin olumlu ilerlediği ve bu transferin en kısa süre içerisinde resmi olarak açıklanmasının beklendiği bildiriliyor.

Fransız ekibi Lyon’da kamp kadrosuna alınmayan Karl Toko Ekambi’nin Fenerbahçe’ye transferi için artık sona doğru gelinmiş durumda. Lyon ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığı ve tarafların 3 milyon Euro’luk bonservis bedeli konusunda anlaştığı belirtilmişti.

Ekambi ile yapılan görüşmelerde ise büyük bir ilerleme kaydedildiği ortaya çıktı. Kamerunlu hücum oyuncusu, Fenerbahçe’nin 3 yıllık kontrat teklifini olumlu karşıladı. Ancak tek pürüz, oyuncunun alacağı ücretle ilgili oldu. Şu anda oyuncu tarafının istediği maaşla Fenerbahçe’nin teklifi arasındaki farkın iyice azaldığı belirtildi.

Ekambi’nin sözleşmesi gelecek sezon sonunda biteceği için Fenerbahçe’nin bu transferde kararlı olduğu ve oyuncuyu kadrosuna katmak için büyük bir çaba harcadığı biliniyor. Taraftarlar, Karl Toko Ekambi’nin Fenerbahçe formasıyla sahalarda görmeyi sabırsızlıkla bekliyor ve transferin resmi olarak açıklanmasını heyecanla bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu