Diğer Haberler

Fenerbahçe yeni Ferdi Kadıoğlu’nu buldu!

Fenerbahçe takımının bu sezon en formda oyuncularından biri olan Ferdi Kadıoğlu’nun muhtemel bir transferiyle ilgili olarak, sarı-lacivertli takım yeni bir alternatif buldu. Bu alternatif, Güney Koreli 19 yaşındaki Jin-ho Jo olarak belirlendi.

Başkan Ali Koç’un altyapıya yaptığı yatırımların meyvelerinden biri olan Jin-ho Jo, Ferdi Kadıoğlu’nun yerine forma giymesi bekleniyor. Jin-ho Jo, altyapı formasıyla başarılı performanslar sergilerken, dikkat çeken bir ayrıntı olarak bu sezon sağ bek olarak oynadı. Oyunun her iki tarafında da etkili olan Güney Koreli oyuncu, bu değişiklikle birlikte performansını artırdı.

Jin-ho Jo, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe ile profesyonel sözleşme imzaladı ve 2026 yılına kadar sarı-lacivertli takımla anlaştı. Ayaklarına hakim bir futbolcu olan Jo’nun yakın zamanda A takımda yer alması bekleniyor.

Avrupa’dan da ilgi gören Ferdi Kadıoğlu’nun transferi ihtimaline karşı, Fenerbahçe cephesi Jin-ho Jo gibi genç ve yetenekli bir oyuncuya güveniyor. Başkan Ali Koç, altyapıya yaptığı yatırımların meyvelerini toplamaya devam ediyor ve geleceğe yönelik umut veren bir takım oluşturma yolunda ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu